Destrukcyjne zmiany w polskiej edukacji – Zdzisława Piasecka Nauczyciele dla Wolności

Szanowni Państwo. Zapraszamy do obejrzenia pierwszej prelekcji pt. „Destrukcyjne zmiany w polskiej edukacji” wygłoszonej przez Panią Zdzisławę Piasecką ze Stowarzyszenia „Nauczyciele dla Wolności” podczas wczorajszej konferencji „NIE DLA PATO-EDUKACJI” zorganizowanej w Śremie przez Ruch Śremskich Konserwatystów we współpracy z Ruchem Obrony Polaków, Stowarzyszeniem Nauczycieli i Pracowników Oświaty „Nauczyciele dla Wolności” oraz W Towarzystwie.

Udostępnij

Zobacz także

Ks. Prof. Tadeusz Guz – „Gietrzwałd- duchowa odpowiedź na kryzys cywilizacji”

Spotkanie autorskie z ks. prof. Tadeuszem Guzem

Uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny oraz wprowadzenie relikwii św. Andrzeja Boboli