„Depopulacja w szkole” – Bartosz Kopczyński Towarzystwo Wiedzy Społecznej w Toruniu

Szanowni Państwo. Zapraszamy do obejrzenia trzeciej prelekcji pt. „Depopulacja w szkole” wygłoszonej przez Pana Bartosza Kopczyńskiego Prezesa Towarzystwa Wiedzy Społecznej w Toruniu. Prelekcja wygłoszona w ramach Konferencji pt. „NIE!!! DLA PATO-EDUKACJI” zorganizowanej w Śremie przez Ruch Śremskich Konserwatystów w dniu 29.03.2025 r. we współpracy z Ruch Obrony Polaków , Stowarzyszenie Nauczycieli i Pracowników Oświaty „Nauczyciele dla Wolności” oraz W Towarzystwie.

Udostępnij

Zobacz także

Ks. Prof. Tadeusz Guz – „Gietrzwałd- duchowa odpowiedź na kryzys cywilizacji”

Spotkanie autorskie z ks. prof. Tadeuszem Guzem

Uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny oraz wprowadzenie relikwii św. Andrzeja Boboli